arka plan

Bundan tam 47 yıl önce, İzmir ve çevresine, kendisinden söz ettirecek mimari anlayışta, modernist projeler gerçekleştirmek üzere yola çıkan Vural İnşaat, bugün İzmir’in en seçkin inşaat ve taahhüt markaları arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

47 yıldan bu yana İzmir ve çevresinde Vural İnşaat güvencesi ile inşa edilen yüzlerce ayrıcalıklı site, iş merkezi, apartman ve yazlık ev sağlam yapıları; seçkin mimari anlayışları ile öne çıkmaktadır.

Yakın geçmişi pek çok girişimcilik ve başarı ödülü ile dolu olan Vural İnşaat’ın bu güne dek layık görüldüğü ödüllerin başında;

Şirket 2001 Yılında KOLEKSİYON MOBİLYA ile anlaşma imzalayarak Ege Bölge Bayisi konumuna gelmiştir kit Medya Kiti

• 1980 vergi rekortmenliğinde bronz madalya,
• 1995 yılında özel sektörde en yüksek üretim artış hızı dalında 3.’lük ödülü,
• 1995 yılında yüksek safi ticari kazanç beyan edilmesi dalında bronz madalya,
• Vural İnşaat'ın 2000 yılında eğitime yaptığı katkılardan dolayı dönemin cumhurbaşkanı tarafından sunulan plaket gibi değerli kazanımlar gelmektedir.

Ayrıca şirketin kurucularından İsmet Vural 2007 yılında Urla Belediyesi Nesrin-İsmet Vural Sosyal hizmetler binasını belediye hizmetine sunmuş ve 2010 yılında şirketimizin Mimarı Özel Kılınç tarafından planlanan ve projelendirilen ¨Sahilevleri Vuralpark 2¨ projesi Mimarlar Odası tarafından''Yılın Mimarlık Ödülü'' ne layık görülmüştür.